אודות

אודות קונה רכבים לפירוק - ניר המהיר


חברת ניר המהיר הינה חברה וותיקה ומקצועית אשר פועלת ומובילה את תחום קניית הרכבים לפירוק ולמסחר 
בחלפים שמישים.
חברת ניר המהיר מעסיקה בשירותיה את מיטב אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים בתחום זה, אשר פועלים בנכונות גבוהה ותודעה רבה לכדי מתן שירות אדיב וראוי לשלל לקוחות החברה.
אנו בחברת ניר המהיר מאמינים במתן שירות אמין ומקצועי לשלל לקוחותינו אשר מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ, ועל כן אנו פועלים על פי פרמטרים מנחים אשר מובילים את נציגי השירות של חברתנו, והם :
  • מקצועיות ללא פשרות – נכונות לעבודה מאומצת וקשה הם חלק בלתי נפרד משירותינו היום יומיים, על כן אנו מתחייבים לספק לשלל לקוחותינו את השירות המקצועי והיעיל בקניה של רכבים לפירוק.
  • אמינות ושקיפות – אנו בחברת ניר המהיר מאמינים כי קונה רכבים לפירוק חייב להיות אדם אמין ובעל מקצוע הגון וראוי, על כן שירותינו נעשים תוך הקפדה על שקיפות מלאה באבחון הרכב ומחירו. ועם זאת, מקבלים כלל לקוחותינו מחיר הוגן ומשתלם על רכבם.
  • מחזור ושמירה על סביבה ירוקה באופן מקסימלי –  אנו בחברת ניר המהיר פועלים באופן מקצועי ומוקפד על מנת לקיים שמירה של איכות הסביבה באופן מקצועי, מקסימלי ראוי.
    על כן, אנו דואגים לשמר כל חלק מהרכב הניתן לשימוש חוזר ונשנה ועם זאת למחזר כל פיסת ברזל וכל חלק אפשרי מהרכב.
  • מחירים הוגנים ומשתלמים – לעיתים רבות אנו מוצאים עצמנו עם כלי רכב ישנים ולא תקינים אשר אינם מניעים ואינם ניתנים לשינוע, עליהם אנו משלמים ממיטב כספנו על: אחזקה, ניסיונות תפעול, חנייה ועוד.
    למכור את הרכבים הללו לא כל כך קל ובכלל לא פשוט (לעיתים אף בלתי אפשרי), ובדיוק לשם כך נכונה הפנייה אל ניר המהיר ! שכן, בפנייה אל חברת ניר המהיר תוכלו ליהנות ממכירת כלי הרכב המושבת אשר ברשותכם, ועם זאת לקבל מחיר הוגן ומשתלם בעבורו.

     

מדוע חשובים עד מאוד שירותיו של ניר המהיר ?

כאשר מדובר בשירותים יעילים ומקצועיים בתחום הרכבים לפירוק וקניית רכבים לא שמישים, הרי שכבר ידוע לכל שמדובר על מקרה בו יש צורך לפנות במהרה אל ניר המהיר.
שכן, שירותיו המקצועיים של ניר המהיר, מהווים פתרון נכון, יעיל ומשתלם לקניית רכבים לא שמישים והבטחת הטיפול הנכון והראוי ברכבים אלו :
קונה רכבים לפירוק וברזל – רכישת הרכב אשר נעשית על ידי ניר המהיר, מתרגמת ישירות לפירוק הרכב (במגרש מכוניות לפירוק מסודר ומאורגן), ועל ידי כך לניצול מקסימלי במחזור טוטאלי.
קונה רכבים לחלקים ושימוש מחודש – אנו בחברת ניר המהיר לא ממהרים להתפטר משלל חלקי הרכב השונים, שכן מטרתנו היא לנסות ולאפשר שימוש חוזר בחלקים טובים (מבחינה מכנית), מה שיעזור לשמירה על חלקי הרכב השונים ובכדי כך תרומה מלאה לאיכות הסביבה.

 

לא מתפשרים על טיב השירות ! פשוט פונים למומחים, נהנים משירות אדיב וגם מרוויחים !!!


אז אם הנכם משלמים אחזקה יקרה על רכב שאיננו בשימוש או שמא "משלמים" בהערות לא נעימות מהשכנים והסובבים אתכם אשר זועקים ומפצירים בכם לפנות את הרכב השרוף, הפגום והבלתי שמיש שלכם מחניון הבניין?
פותרים את ה"בעיה" על ידי מכירה ! חייגו כבר עכשיו לנציגי ניר המהיר – לקבלת שירות אמין, זמין ומשתלם !


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון