מכוניות לפירוק

מכוניות לפירוק

פירוק מכוניות כשמו כן הוא – פירוק המכונית לכל חלקיה ואף שימוש חוזר בחלקים אשר הינם ראויים לשימוש חוזר.  פעולה של פירוק מכוניות מתבצע כאשר איל כל שימוש ברכב הישן דבר אשר מאפשר את מכירתו לחברות המתאימות ולקבל בעבורו תשלום הוגן במזומן.

 

מדוע אנשים רבים פונים לקבלת שירותי מכירה של מכוניות לפירוק ?


כיום אנשים רבים פונים לקבל שירות מהאנשים ומהמכונים המתאימים אשר מקבלים לרשותם מכוניות לפירוק.
פנייה לגופים אלו מתבצעת עקב חוסר שימוש ברכב מסיבות רבות ושונות אשר מתבצעות מיוזמתו האישית של הלקוח, אשר מעוניין להשתחרר מרכבו הישן  לאחר מאמצים רבים וכושלים למציאת קונה פוטנציאלי לרכבו.
רכביך ישן כבר לא מתפקד לשביעות רצונך ? הוא גוזל ממך זמן יקר מביקורים חוזרים ודחופים במוסך ?
לא מצליח למכור אותו ? הוא עומד בחניון ביתך העלה אבק ומהווה מטרד תברואתי מחוסר בשימוש בו ?
הנך מוזמן  לקבלת שירותיו של ניר המהיר אשר תחום עיסוקו הינו רכישת מכוניות לפירוק אשר ידאג לאיסוף רכביך  ממקום הימצאו ולשלם לך  בעבורו תשלום כספי ראוי והולם.

 

לאילו מכוניות לפירוק  ניתן לקבל שירותי פירוק ?

אצל ניר המהיר תוכלו ליהנות משירותי מכירת מכוניות לפירוק אשר ניתנים לביצוע לכלל סוגי הרכבים למיניהם מכל דגם ושנתון הם פרטיים והן מסחריים כמו כן השירות ניתן אף למשאיות, אוטובוסים, אופנועים ועוד...

כיצד מתבצע התהליך של מכירת מכוניות  לפירוק ?

תהליך של מכירת מכוניות לפירוק מתבצע כאשר הנכם פונים באופן ישיר לאותם אנשים וחברות המתאימים אשר עוסקים בתחום של מכוניות לפירוק מקבלים הצעת מחיר משתלמת על רכביכם ובמידה והנכם מרגישים מרוצים התוצאות העסקה אתם משאירים את רכביכם בחברה ויוצאים עם כסף מזומן.
אופציה שניה בה מתבצע התהליך הינו כאשר הנכם מבחינים כי הושאר על שימשת חלון רכביכם פתק אשר מציין כי אותם אנשים מעוניינים לרכוש את רכביכם ואתם יכולים ליצור קשר עימם מתוך הפרטים אשר מצוינים על הפתק.
לרוב הפנייה מטעמם מתבצעת כאשר הם מבחינים ברכבים אשר נמצאים זמן רב באותו מקום ושלא נעשה בהם כל שימוש, רכבים מאובקים, מפנצ'רים ועוד...

כמה ארוויח ממכירת מכוניתי לפירוק ?

תשלום עבור רכביכם נמדד ממספר פרמטרים אשר כוללים בתוכם את סוג הרכב, שנת ייצור, מצבו הכללי, מצבו המכני, תפקוד חלקיו השונים ועוד פרמטרים נוספים.

מה כוללים שירותיהם של החברות אשר מתעסקות ברכישת מכוניות לפירוק ?

במידה והנכם מעוניינים למכור את רכביכם לחברות אשר משתמשות במכוניות לפירוק גם במקרה בו רכביכם לא ניתן לנסיעה על הכביש אשר נובע מחוסר בחידוש רישיון רכב או ממצב בו רכביכם אינו ניתן לנסיעה מסיבה של חוסר תגובה של מנוע הרכב, אצל ניר המהיר תיהנו משירות גרירה אשר יגיע ויגרור את רכביכם.

 

השימוש שאנו מתכוונים אליו כאן, הוא למכור אותו למפרקי מכוניות, אבל מה הם יוכלו לעשות עם הברזל?
כמובן שזה מאוד פשוט! הם ישתמשו בברזל שיש במכונית, שלעיל במידה ולא ידעתם, המכונית שלכם, מכילה המון ברזל! לכן, תצטרכו למכור בקפידה ולקוות שתצאו מרוצים מהקטע שמכרתם את המכונית ששירתה אתכם כל כך הרבה זמן.קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון