מכירת רכב לחלקים

מכירת רכב לחלקים

אנשים רבים חולמים להתקדם ולשדרג את רכבם הישן  ברכב חדיש יותר אולם  מתקשים למכור את רכביהם הישן דבר אשר מקשה עליהם את הגשמת חלומם.

ממה נובע הקושי במכירת רכב ישן ?

קושי במכירת רכב ישן נובע מכמה סיבות אופייניות, להלן כמה מהן :

1.בעיות חוזרות ונשנות ברכב – החזקת רכב ישן ידוע כרכב אשר טומן בתוכו בעיות רבות אשר מצריכות מאתנו בדיקות וטיפולים רבים במוסכי הרכב דבר אשר מצריך מאתנו הוצאות רבות של כספים עבור הטיפולים הרבים ונשנים ברכב אשר גורם לנו להרגיש שאנו מוציאים כספים אשר הם נחשבים ומרגישים לנו כהוצאות אשר הן כיותר מערכו הכספי של הרכב.
2. קילומטראג'  גבוה – רכבים ישנים הינם רכבים בעלי קילומטראג' עקב שנת יצור ישנה וכידוע רכבים בעלי קילומטראג' גבוהה תורמים להתבלותו של הרכב ואף גורמים לליקויים רבים אשר מצריכים מאתנו טיפולים רבים.
3. פגיעה קשה ברכב עקב תאונה – רכבים אשר עברו תאונה קשה (טוטאלוס) והוכרזו כלא כשירים לעלות חזרה על הכביש או לחלופין רכבים אשר עברו תאונה קשה אשר גרמה לפגיעה ולנזקים קשים לגוף הרכב ולשלדה שלו כמו פגיעת שאסי אשר אומנם הם מותרים לעלות על הכביש אולם בזמן שאנו רוצים למכור אותו אנו נתקלים לרוב בהתנגדות מצדם של הקונים אשר נרתעים לרכוש את הרכב דבר אשר גורם לנו להרגיש ממורמרים ומתוסכלים.
4. הוצאות כלכליות – רכב ישן הוא רכב אשר הליקויים והתקלות  בו הם רבים, דבר אשר גורם לנו להכניסו למוסך בתדירות גבוהה אשר גובה מאתנו הוצאות כספיות מיותרות עקב בילויו של הרכב באופן קבוע במוסך ואף על תשלומי הטיפולים שהוא מצריך.
5. לא בשימוש – אם בכל זאת עברתם לרכב מתקדם או חדיש יותר ואין לכם כל צורך או שימוש ברכב הישן שלכם אשר נמצא מוזנח בחניית ביתכם, אתם יכולים לפנות לשירותי מכירת רכב לחלקים ולקבל תמורתו סכום כסף
למה כדאי למכור את רכביך הישן לגוף אשר נותן שירותים של מכירת רכב לחלקים ?

מצב בו אתה נמצא בסיטואציה שבה אתה אינך מצליח למכור את רכביך לאנשים פרטיים הינו מצב מתסכל, אך למצב זה יש פתרון שהינו מכירת רכביך לשירותי פירוק רכבים אשר ישמש אותם למכירת רכב לחלקים אשר מיועדים לחלקי חילוף לאנשים פרטיים אשר זקוקים לחלק כל שהוא הנמצא ברכביכם או לחילופין לעסקים אשר נותנים שירותי מכירה והתקנה של חלקי חילוף לרכב.

כמו כן ידוע שרכישת חלקי חילוף יד שנייה מרכבים אשר בהם בוצע פירוק רכבים נחשבים לזולים בהרבה לקנייה באותם בתי עסק אשר אחד משירותיהם הוא מכירת חלקי חילוף לרכב אשר מוצעים ונמצאים ברשותם מאשר רכישתו של אותו חלק מחברות מורשות וממכוני היבואן של אותו רכב.

 

איך מתבצעת מכירת רכב לחלקים ?


מכירת רכב לחלקים הינה משימה פשוטה ונוחה אשר כל שעליכם לעשות הוא בראש ובראשונה להכריז בכתב בגופים הרלוונטיים – משרד התחבורה שרכביכם כבר לא בשימוש ושניתן להורידו מהכביש, דבר שני הוא לפנות לאותם אנשים אשר נותנים את השירות הנ"ל למסור להם את רכיבכם הישן ולקבל תמורתו תשלום במזומן.
 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון