מכירת רכב לפירוק

מכירת רכב לפירוק עדיף מזיהום אויר !

פעם היה מותר לעשן באוטובוס. אנשים היו עומדים ופולטים אחד על השני ענני עשן, שלא לדבר על הקשישים שהיו נאלצים לספוג את כל העשן הפאסיבי הזה ועשו את זה בשקט, כי היה מותר.
כל ההתייחסות אל הנזקים שבעישון ובזיהום אויר הם תולדה של 20 השנה האחרונות, עד אז היה מותר לעשן באוטבוס, בכל מסעדה, במוניות, בקניונים, בבתי קפה, בבארים ובעצם איפה לא ?
אחרי קמפיין הסברה מאסיבי של האגודה למלחמה בסרטן, החלו לחלחל לתודעה נזקי העישון, הקשר בין עישון ומחלות קשות כמו מחלת הסרטן, ואז הציבור גם התחיל להבין שהוא מעשן גם אם הוא לא מעשן.
עם הדיבורים על עשן של סיגריות החלו גם לדבר על עשן של מכוניות ובעצם כל זיהום אויר שגורם נזק לבני אדם ולסביבה.
הדבר שבעצם הכי גורם לזיהום אויר בערים הגדולות הוא כלי התחבורה ובעיקר רכבים ישנים שאין בהם ממיר קטליטי כמו ברכבים החדשים ולכן הם פולטים אדי עשן ומזהמים מאוד את הסביבה ואת הרכבים האלה היה צריך כבר מזמן  להעביר לחברת מכרית רכב לפירוק משום שהם כבר לא ראויים להיות על הכביש וגם לא מבחינת זיהום האויר.
מה שקובע את זיהום האוויר הוא דגם המכונית ושנתה ייצור שלה. ברכבים ישנים עד שנת 1976 אין אתה ממיר הקטליטי שתפקידו לחמצן את שאריות ה-CO והפחמימנים ומכאן להפחית את זיהום האוויר.
הרבה רכבים ישנים מונעים ע"י דיזל שהוא חומר הרבה יותר מזהם מדלק, אומנם הוא נוזל חסכוני יותר לכל רכב אך הוא מזהם יורת מדלק ופולט תחמוצות חנקן, חומרים מסרטנים וחלקיקים מסוכנים לבני אדם ומזהמי סביבה.
רכבים שפועלים על דיזל והם ישנים  צריכים לאדת מן הכביש ולהגיע לחברת מכירת רכב לפירוק משום שלא רק מדובר על זיהום אוויר, אלא שהם גם מועדים הרבה יותר לתאונות וחייבים להיגכנס לתוכנית הגריטה של משרד התחבורה שהגדירה כי רכבים שגילם בין 12-20 שנה חייבים לרדת מהכביש מכל מיני סיבות אבל מי שמעדיף יכול לפנות לחברת  מכירת רכב לפירוק ולהציע להם את הרכב הישן.
גם רכבים מבנזין פולטים בעיקר חד תחמוצת הפחמן, פחמימנים ותחמוצות וממנוע זידל נפלטים תחמוצות חנקן בצבע שחור.
איך שרואים שמרכב יוצא עשן כזה ולא רק בגלל זיהום האוויר צריך לקחת אותו לחברת  מכירת רכב לפירוק, לאמוד את שוויו, לנסות ולהבין גם ממקורות אחרים מה הערך שלו ולמכור אותו לסוכנות מכירת רכב לפירוק משום שהוא כבר לא ראוי להיות על הכביש.
מכירת רכב לפירוק צמחה מאוד בשנים האחרונות ויש הרבה מאוד גורמים, סוכנויות ומגרשי רכב שעוסקים בתחום מכירת רכב לפירוק ועליכם לדעת כיצד לאתר את החברה הטובה והאמינה ביותר שתיתן לכם את השירות הטוב ביותר כאשר אתם רוצים למכור רכב ישן שלכן לצורך מכירת רכב לפירוק.
יש אנשים שמאוד קשורים לרכב שלהם ויש בדיחות שרצות על זה שיש גברים
שמתייחסים למכונית שלהם כאילו והיא אישה והאנשים האלה בחיים לא ימכרו את הרכב שלהם לסוכנות מכירת רכב לפירוק משום שקשה להם מאוד להיפרד "מהאשה" שלהם. אלה הם אנשים שיורדים כל שבת עם דלי וסמרטוט ומצחצחים את הרכב, לא רק ברמת תחזוקה אלא גם ברמה של יופי. אלה הם אנשים ששואבים שעה כל שטיח מהרכב , מקשטים את הרכב ומשוויצים בו.
רכב שאדם מתייחס אליו כאל "אשה" לעולם לא יגיע לסוכנות מכירת רכב לפירוק משום שאישה לא מפרקים...

 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון