פירוק רכב

פירוק רכב
 

מהו פירוק רכב ?אנשים רבים פונים לשירות פירוק רכב אשר מאפשר להן קבלת כסף במזומן מפורק הרכבים בתמורה לרכבם הישן ובכך מאפשר להם "להיפטר" מהרכב ולהתפנות בחיפוש אחר רכב חלופי מתקדם ואף רכישת רכב חדש.
פנייה לפורק רכבים מתבצעת באופן יזום על ידי נותן השירות אשר מבחין ברכבים אשר עומדים תקופה ארוכה בחוץ ללא תזוזה ואשר העלו כבר אבק ובעלי חוסר אויר בצמיגים ומניח על שמשת החלון פתק או מדבקה אשר עליה נמצאים כל הפרטים להתקשרות או מצב שבו בעל הרכב פונה באופן עצמאי למגרשי המכוניות או לאנשים אשר מבצעים פירוק רכבים.

אותם אנשי מקצוע אשר עוסקים בפירוק רכב משתמשים בחלקי הרכב לרוב המכניים אותם הם מוכרים לצורך חלקי חילוף לרכבים אחרים ובנוסף אף את חלקי השלדה השונים המוצעים אף הם לחלקי חילוף.

 

מהן הסיבות אשר בגללן פונים לפירוק רכב ?


הסיבות אשר בגללן פונים אנשים  לשירותיו של פורק רכבים הינן רבות.
1. רכב ישן – אם ברשותכם רכב ישן אשר אינכם מצליחים למכור אותו מסיבות שונות כמו שנתון נמוך, מראה אסטטי לקוי, מצב מכני גרוע ועוד... פנייה לשירות פירוק רכב הינו פתרון אידיאלי ונכון.
2. רכב שעבר תאונת טוטאלוס – רכבכם עבר תאונה קשה והוא אינו הוכרז כטוטאלוס ושאינו כשיר לעלות על הכביש.
3. רכב אשר "מבלה" את רוב זמנו במוסך – רכבכם הישן נימצא ברוב זמנו במוסך עקב ליקויים רבים ונשנים אשר גורמים לכם להוצאות כספיות רבות ומיותרות
4. רכב מוזנח – אם בבעלותכם רכב נוסף ואשר אין ברצונכם כל שימוש ברכביכם הישן אשר נימצא בחניית ביתכם או בכל חניון אחר אשר מהווה הן מטרד תברואתי והן סכנה לפורענויות.

 

אילו כלי רכב ניתנים לפירוק ?


אצל ניר המהיר תוכלו ליהנות משירות פירוק רכב לכל סוגי כלי התחבורה כגון: רכבים, משאיות, אופנועים, טרקטורים, טרקטורונים, רכבים מסחריים ועוד...
 

איך מתבצע תהליך פירוק רכב ?


תהליך ביצוע פירוק רכב מתבצע במספר שלבים :

1. פנייה למגרש מכוניות – בעל הרכב אותו הוא מעוניין למכור לפירוק רכבים פונה ישירות אל המגרשים אשר נותנים שירותי פירוק רכבים נותן להם את רכבו ובתמורתו הוא מקבל תשלום במזומן.
2. פנייה לאדם הפרטי – מצב בו בעל הרכב פונה באופן עצמאי אל אותו אדם המתעסק בשירותי פירוק רכבים או לחילופין בעל נותן השירות פונה לבעל הרכב על ידי השארת פרטים אשר יסייעו ביצירת קשר ביניהם.
3.  גריטת רכבים – גריטת רכבים הינה פעולה המבוצעת בשיתוף עם משרדי הממשלה השונים אשר מטרתם היא הורדת מספר רכבים אשר מהווים סכנה לזיהום סביבתי ואשר השנתון שלהם הוא כ-20 שנה אחורה, מצב שבו במידה והרכב עומד בקריטריונים אשר מצריכים נקיטת פעולת גריטה מקבל תמורת רכבו כשלושת אלפים שקלים.
4. הודעה - במידה והוחלט על פירוק רכביכם עליכם להודיע למשרד התחבורה שהרכב אינו בשימוש.
במידה והחלטתם לפנות לשירותיו של פורק רכבים לשם ביצוע עסקת פירוק רכביכם, כל שעליכם לעשות הוא לחייג לניר המהיר אשר יגיע עד אליכם וזאת על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת על רכביכן הישן ואף במתן שירותי גרירה מכל מקום.

 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון