רכבים לפירוק מחיר

רכבים לפירוק מחיר

כידוע רכבים ישנים אשר נמצאים בבעלותנו  פוגעים לנו בכיס עקב ההוצאות המרובות אשר נובעים מרכב ישן, בנוסף רכב ישן הינו רכב פחות בטיחותי אשר מהווה סכנה לאנשים הנוסעים בו ואף מסכן את הנוסעים הרבים בכביש.
רכב בעל שנת יצור נמוך ידוע כמזהם סביבתו וזאת כתוצאה מפליטתם של גזים וחומרים רעילים אשר מסכנים ומזהמים את הסביבה.
כידוע אף רכבים ישנים נחשבים לפחות בטיחותיים ביחס לרכבים החדישים אשר נחשבים לבטיחותיים יותר ולמוצלחים יותר אשר מקנים נסיעה שקטה ובטוחה. 
חוסר הבטיחות ברכבים ישנים בא לידי ביטוי  בכך שגוף הרכב הוא פחות עמיד לפגיעות העלולות להיגרם מתאונה או מכל מפגע אחר דבר אשר עלול לגרום לנו לנזק גופני קשה. כמו כן רכב ישן נחשב כבעל קילומטראג' גדול אשר גורם להתבלותם של חלקים מסוימים ברכב.
רכב ישן אשר נראה לגופו תקין יכול בכל רגע נתון להיגרם נזק אשר עלול לגרום לנזק ואף לפגיעה.
בנוסף כיום עם ההחמרות המוצהרות של משרד התחבורה המחייב לחגור חגורות בטיחות גם מאחור דבר שאינו קיים ואינו נמצא ברכבים הישנים שקיומן של חגורות בטיחות מאחור היו מונעים נזק בלתי הפיך במקרה של תאונה חלילה.

אנשים רבים אינן מודעים לקיומם של חברות רבות אשר עוסקות ומבצעות פירוק רכבים, דבר אשר מצריך מהם להישאר ולנסוע ברכב לא תקין ולא  בטיחותי ואף מונע מהם קידום והשתדרגות ברכב חדש ומתקדם יותר.

 

למי מתאימה פנייה לשירות רכבים לפירוק ?


כל אדם אשר בבעלותו רכב מכל סוג שהוא ושהינו חפץ להשתחרר ממנו מסיבה זו או אחרת, מלבד שהרכב הינו רכב יחסית תקין אשר יעמוד בסטנדרטים המינימליים לשם פירוק הרכב.

 

אז למה כדאית היא פנייה לשירותי פירוק רכבים ?


במקום להיתקע עם רכב ישן שלא נמכר, ושגורם לנזק סביבתי בהיקף רכב,  פנו אלינו לקבלת שירותיו של ניר המהיר אשר הינו מקצועי ומיומן אשר יגיע עד לפתח ביתכם עם הצעת מחיר מפתה ומשתלמת אשר כל שנותר לכם הוא לקבל מידו תשלום עבור הרכב ולהיפרד ממנו בשמחה רבה ואפילו ללא צורך בחיפוש אחר גרר אשר יסייע בלקיחתו של הרכב אלא כל השירותים הנלווים נעשים ומבוצעים כולם באמצעותו של נותן השירות.
בחברתו של ניר המהיר תוכלו לזכות מיחס אישי מקצועי ומנוסה  אשר יאפשר לכם ביצוע עסקה נוחה וכדאית אשר מוצעת לכלל סוגי הרכבים, גדולים, קטנים, פרטיים, מסחריים, משאיות, מלגזות ,טרקטורים ועוד...
רכבים לפירוק מחיר הולם ומשתלם בעבור כל רכב אשר ימצא במצב העומד בקריטריונים המוצעים לרכבים לפירוק ואשר יוכל לזכות בעד-15% משווי הרכב.

 

מה עושים עם החלקים אשר פורקו מהרכב ?


רכב אשר הוחלט להורידו מהכביש בהנחייתם של המוסדות הרלוונטיים, או שהוחלט להביאו לפירוק באופן אישי ועצמאי עובר מספר תהליכים.
רכב אשר מגיע לחברתנו נבדק בקפידה רבה שבמהלכה נבדקים כל חלקי הרכב לגופו ושהינם תקינים  ורק לאחר שאושר הוא מוכרז כרכב לפירוק ולאחר מכן  הוא פונה לביצוע הפירוק אשר בתהליך של פירוק מוצאים כל החלקים השונים של הרכב מתקנים במידת הצורך ומשפצים ולאחר מכן הם מוצעים למכירה במחירים זולים יותר.

 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון